Waldbeck Plug 4 Play Round

Waldbeck Plug 4 Play Round, sloup s elektrickými zásuvkami, 4 chráněné zásuvky, kulatý, ušlechtilá ocel

Cena:
699 Kč

Waldbeck Plug 4 Play Round, sloup s elektrickými zásuvkami, 4 chráněné zásuvky, kulatý, ušlechtilá ocel se známou značkou Waldbeck - tento produkt posíláme ve výhodné akci za 699 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 4990 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 4260457489698
Do obchodu

Popis produktu

Waldbeck

Pro všechny, kteří si chtějí zahradu či dvůr vybavit pevnou instalací elektrického proudu je Waldbeck Plug 4 Play Square rozvodová krabice nezanedbatelnou součástí. Rozvodový sloup dokonalého tvaru vyrobený z ušlechtilé oceli poskytuje hned čtyři zásuvky s ochranným kontaktem pro všechny přístroje s vysokou spotřebou elektrické energie jako sekačky, pily nebo vrtačky, které rádi používáme venku. Zapomeňte na neustálé přemisťování prodlužovacích kabelů a pořiďte si instalaci zemních kabelů s jednou nebo několika rozvodovými krabicemi, které Vám dodají elektrický proud přesně tam, kde ho potřebujete, a perfektně se začlení do zahrady či jiného zařízení. Tak rozvodový sloup a i zásuvky odpovídají stupni ochrany IP-44, a jsou tak odolné vůči stříkající vodě z kropícího zařízení na trávník nebo vůči padajícímu dešti. S maximálním příkonem 3500 W při maximální síle elektrického proudu 16 A může vnější zásuvka hravě posloužit jako zdroj elektrického proudu pro několik zařízení současně, aniž by narazila na hranice svých sil. Instalace je jednoduchá: Do samostatné, vyjímatelné zásuvky se připojí přívod elektrického proudu, pak se šroubuje sloup do země pomocí přiloženého montážního materiálu. Nejen co se výkonu týče, ale i vzhledu, dopomáhá Waldbeck Plug 4 Play Square rozvodový sloup vnějším zařízením a zahradám zařadit se do vyšší třídy. Čtvercový vzhled s ozdobnou střechou je zhotoven z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli a dodává každé dlážděné ploše moderní charakter. Přístroj se může hravě použít i ve funkci zahradní zásuvky, přičemž vzniká perfektní stříbřitý kontrast. Dostupné varianty: ušlechtilá ocel – kulatý , ušlechtilá ocel – hranatý (10030645) Prosíme, mějte na zřeteli, že rozvodový sloup je předurčen k připojení k pevně instalovanému zemnímu kabelu.

Parametry produktu Waldbeck Plug 4 Play Round, sloup s elektrickými zásuvkami, 4 chráněné zásuvky, kulatý, ušlechtilá ocel

  • Název: Waldbeck Plug 4 Play Round, sloup s elektrickými zásuvkami, 4 chráněné zásuvky, kulatý, ušlechtilá ocel
  • EAN: 4260457489698
  • Výrobce: Waldbeck
  • Cena: 699 Kč
Všechny produkty od výrobce
Waldbeck Plug 4 Play Round

Waldbeck Plug 4 Play Round, sloup s elektrickými zásuvkami, 4 chráněné zásuvky, kulatý, ušlechtilá ocel

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce