SCHUBERT Etude 450 USB

SCHUBERT Etude 450 USB, nácvičný elektronický klavír, 61 kláves, USB-MIDI přehrávač, podsvícené klávesy, černý

Cena:
4899 Kč

SCHUBERT Etude 450 USB, nácvičný elektronický klavír, 61 kláves, USB-MIDI přehrávač, podsvícené klávesy, černý s pečetí kvality SCHUBERT - tento hit získáte v úžasné akci za 4899 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 4990 Kč a je vaše. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 4260486159166
Do obchodu

Popis produktu

SCHUBERT

61 podsvícených kláves s dynamickým úderem, klavír Schubert Etude 450 USB vás zve na cestu do magického světa tónů a podněcuje začátečníky k opakovanému hraní a nácviku vlastních melodií. 460 hlasů, 260 rytmů, 65 demo písní a početná sekce s bicími nástroji umožňují umělcům-začátečníkům rozvíjet svou kreativitu do maxima. Pitch bend kolečko a ostatní efekty - jako sustain či vibrato - rozšiřují performance charakter kláves. Vedle klasického učení not z osnovy nabízí elektronický klavír Schubert Etude 450 USB možnost intuitivního seznámení se s klávesnicí. Inteligentní funkce nácviku slouží k postupnému učení not krok za krokem ve třech naučných režimech. Krok za krokem se nacvičují tóny, melodie a rytmus, přičemž nácvik doprovází podsvícení dané klávesy. Přídavné nacvičené kousky můžete přehrávat na klávesách díky rozhraní USB-MIDI. Smysluplný doplněk při tvorbě vlastních melodií představuje funkce nahrávání. Funkce rozdělení klávesnice na oblast basů a melodie umožňuje hraní na klavír dvěma osobami současně, což se hodí při výuce s učitelem nebo jiným spoluhráčem. 3,5 mm jack sluchátkový výstup zajišťuje diskrétní hraní v jakékoli denní či noční hodině. Mikrofonní vstup zase umožňuje zakomponování zpěvu do hraní. Elektronické klávesy Schubert Etude 450 USB uvedou začátečníky zcela intuitivně do černo-bílého světa kláves, ve kterém mezitóny a disonance splývají do harmonického zvukového obrazu.

Parametry produktu SCHUBERT Etude 450 USB, nácvičný elektronický klavír, 61 kláves, USB-MIDI přehrávač, podsvícené klávesy, černý

  • Název: SCHUBERT Etude 450 USB, nácvičný elektronický klavír, 61 kláves, USB-MIDI přehrávač, podsvícené klávesy, černý
  • EAN: 4260486159166
  • Výrobce: SCHUBERT
  • Cena: 4899 Kč
Všechny produkty od výrobce
SCHUBERT Etude 450 USB

SCHUBERT Etude 450 USB, nácvičný elektronický klavír, 61 kláves, USB-MIDI přehrávač, podsvícené klávesy, černý

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce