OneConcept WS-2USB

OneConcept WS-2USB, elektrická zásuvka s ochranným kontaktem, 2x USB port, pod omítku, nástěnná montáž

Cena:
799 Kč

OneConcept WS-2USB, elektrická zásuvka s ochranným kontaktem, 2x USB port, pod omítku, nástěnná montáž od předního výrobce OneConcept - tento hit pořídíte v husté akci za 799 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad čtyři tisíce devět set devadesát korun. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: 4260435918493
Do obchodu

Popis produktu

OneConcept

Ať už smartphone, tablet, MP3 přehrávač nebo kamera – jakýkoliv elektronický pomocník má samostatné napájení. Řadu nových zařízení se však lze nabíjet přes USB. Síťová zásuvka s ochranným kontaktem oneConcept WS-2USB tvoří praktické rozhraní mezi domácí sítí a multimediálním koncovým zařízením. Za tímto účelem má kromě běžného připojení napájení pro přístrojové síťové zástrčky i dva USB-A porty s nabíjecím napětím 5 V – 2,1 A, které mohou být dokonce použity ve stejnou dobu. Ideální například pro krátké nabití všech akumulátorů těsně před cestou. Nástěnná zásuvka má samozřejmě dětskou pojistku. Instalace se provádí velmi jednoduše. Její jednoduchá výměnná konstrukce je kompatibilní se standardními zásuvkami pod omítku (60 mm) a musí být připojena pouze k 3kabelovému domácímu vedení (fáze (L), neutrální vodič (N), ochranný vodič (PE)). USB zásuvka oneConcept je dodávána s vhodným instalačním rámem, krytem a sadou šroubů. Návod obsahuje užitečné obrazové body pro instalaci a připojení. Upozornění: Instalujte zásuvku, pouze pokud jste zajistili, že není připojen žádný proud. Bezpodmínečně odstraňte příslušnou pojistku. V případě pochybností nechte provést instalaci odborně školeným osobám.

Parametry produktu OneConcept WS-2USB, elektrická zásuvka s ochranným kontaktem, 2x USB port, pod omítku, nástěnná montáž

  • Název: OneConcept WS-2USB, elektrická zásuvka s ochranným kontaktem, 2x USB port, pod omítku, nástěnná montáž
  • EAN: 4260435918493
  • Výrobce: OneConcept
  • Cena: 799 Kč
Všechny produkty od výrobce
OneConcept WS-2USB

OneConcept WS-2USB, elektrická zásuvka s ochranným kontaktem, 2x USB port, pod omítku, nástěnná montáž

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce