OneConcept Isfjorden

OneConcept Isfjorden, meteorologická stanice, alarm, provoz na baterie, 1x bezdrátový venkovní senzor

Cena:
1219 Kč

OneConcept Isfjorden, meteorologická stanice, alarm, provoz na baterie, 1x bezdrátový venkovní senzor pocházející od značky OneConcept - tento hit pořídíte v úžasné akci za 1219 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Zásilky nad 4990 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 4260457481593
Do obchodu

Popis produktu

OneConcept

Zařízení oneConcept Isfjorden je prostorově úsporná bezdrátová meteorologická stanice , která kromě zobrazení vnitřní a venkovní teploty zobrazuje i vlhkost vzduchu. Její velký LCD displej zobrazuje teplotu spolu s vlhkostí přehledně, přičemž hodnotu teploty lze volitelně zobrazovat ve stupních Celsia nebo Fahrenheita. Na základě tlaku vzduchu jsou zobrazeny srozumitelné ikony počasí. Takže vždy víte, jaké oblečení budete potřebovat. Programovatelný alarm Vás informuje při překročení nebo nedosažení požadované teploty, případně vlhkosti vzduchu. Při blížící se bouři Vás varuje další ikona. Kromě toho zařízení nabízí zobrazení času a data spolu s praktickou funkcí budíku. Rádiem řízený vnější senzor meteorologické stanice oneConcept Isfjorden je možné namontovat prostorově úsporně na stěnu díky přiloženému montážnímu adaptéru. Odtud vysílá naměřená data přes rádio do konzole, která je uvnitř buď postavena, nebo namontovaná na stěnu. Vezměte prosím na vědomí, že venkovní senzor je chráněn před deštěm, ale měl by být umístěn pod stříškou nebo na podobném místě, chráněném před povětrnostními vlivy.

Parametry produktu OneConcept Isfjorden, meteorologická stanice, alarm, provoz na baterie, 1x bezdrátový venkovní senzor

  • Název: OneConcept Isfjorden, meteorologická stanice, alarm, provoz na baterie, 1x bezdrátový venkovní senzor
  • EAN: 4260457481593
  • Výrobce: OneConcept
  • Cena: 1219 Kč
Všechny produkty od výrobce
OneConcept Isfjorden

OneConcept Isfjorden, meteorologická stanice, alarm, provoz na baterie, 1x bezdrátový venkovní senzor

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce