OneConcept Bergen

OneConcept Bergen, bezdrátová meteorologická stanice, provoz na baterie, alarm, včetně venkovního senzoru

Cena:
1089 Kč

OneConcept Bergen, bezdrátová meteorologická stanice, provoz na baterie, alarm, včetně venkovního senzoru od výrobce OneConcept - tento artikl je v tento okamžik za úžasnou cenu 1089 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 4990 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 4260457481531
Do obchodu

Popis produktu

OneConcept

Meteorologická stanice oneConcept Bergen je Váš zcela osobní klimatický asistent. Rozsáhlé informace o současném, příchozím a předchozím počasí Vám o něco usnadní život. Systém se skládá ze dvou částí: Kompaktní základnová stanice, ze které se dají naměřené hodnoty pohodlně přečíst z dálky, a šikovný bezdrátový venkovní senzor. Kromě toho Vás zařízení zásobuje rozsáhlými informacemi, jako jsou teplota, vlhkost vzduchu, tlak vzduchu, měsíční fáze a také východ a západ měsíce. Pro zobrazení počasí máte k dispozici 14,5 cm LCD displej s modrým podsvícením. Snadno pochopitelné symboly počasí a přehledný displej přispívají k dobré čitelnosti. Jeho vnitřní paměť automaticky uchovává shromážděné údaje o počasí, což umožňuje následnou analýzu tlaku vzduchu, trendů počasí atd. Zvláště praktická je integrovaná funkce alarmu, která Vás připraví na příchod některých povětrnostních událostí. Takže jste vždy dobře vyzbrojený, pokud jde o to, zůstat v suchu. Stanice oneConcept Bergen je však více než jen nástroj pro zobrazení počasí. Kompaktní základnová stanice je zdobená černým lesklým čelním krytem, ​​díky kterému se stane elegantním středem v obývacích pokojích a ložnicích. Buď vzpřímeně, nebo namontovaná na stěně pomocí zadního upevňovacího bodu. Dva programovatelné budící alarmy a funkce odložení spánku zařízení předurčují pro umístění do ložnice. Přívod proudu k základnové stanici se provádí pomocí dvou AA baterií, zatímco měřicí stanice je vybavena třemi AAA bateriemi. Díky rozsahu až do 100 metrů budete mít dostatek volnosti při umístění. S bezdrátovou meteorologickou stanicí oneConcept Bergen přesně víte, zda se očekává déšť, je chladno nebo teplo nebo jak silně fouká vítr. Vezměte prosím na vědomí, že venkovní senzor je chráněn před dešťovou vodou, měl by však být přesto umístěn pod stříškou nebo na podobném místě, chráněném před povětrnostními vlivy.

Parametry produktu OneConcept Bergen, bezdrátová meteorologická stanice, provoz na baterie, alarm, včetně venkovního senzoru

  • Název: OneConcept Bergen, bezdrátová meteorologická stanice, provoz na baterie, alarm, včetně venkovního senzoru
  • EAN: 4260457481531
  • Výrobce: OneConcept
  • Cena: 1089 Kč
Všechny produkty od výrobce
OneConcept Bergen

OneConcept Bergen, bezdrátová meteorologická stanice, provoz na baterie, alarm, včetně venkovního senzoru

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce