Klarstein Vinovilla Grande Duo

Klarstein Vinovilla Grande Duo, velkoobjemová vinotéka, chladnička, 425l, 165 fl., 3barevné LED osvětlení

Cena:
32399 Kč

Klarstein Vinovilla Grande Duo, velkoobjemová vinotéka, chladnička, 425l, 165 fl., 3barevné LED osvětlení od známé značky Klarstein - tento artikl pořizujte v úžasné akci za 32399 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 4990 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 4260509686556
Do obchodu

Popis produktu

Klarstein

Hodnotný design a barevná prezentace: chladící vinotéka Klarstein Vinovilla Grande Duo hrdě ukáže, co obsahuje! Chladnička představuje výbornou volbu pro všechny vášnivé milovníky vína, bary nebo na catering, kde se klade důraz i na stylovou prezentaci. Vedle moderních skleněných dvířek triumfuje vinotéka i svými dvěma chladícími zónami s rozdílnými teplotami a vnitřním LED osvětlením ve třech barvách. Tak vhodně osvítí místnosti a kuchyně atmosférickým světlem - vítejte v profesionální lize skladování vína! Chladící vinotéka Klarstein Vinovilla Grande Duo nabízí svým objemem 425 litrů prostor až na 165 vinných lahví. Na 12 zásuvných policích z bukového dřeva čekají láhve vína na otevření při vhodné teplotě. Dva dotykové ovládací panely s LCD displeji slouží k snadné nastavení teploty v rozmezí od 5 do 12 ° C v jedné zóně, od 12 do 20 ° C v druhé. Zároveň je možné kontrolovat i vlhkost vzduchu, aby korek nepoškodila plíseň ani přílišná suchost. Přednost vinotéky spočívá v bukovém nosníku na skleničky na víno. Na nosník lze zavěsit až 24 sklenic na vychlazení na optimální teplotu - pro nejvyšší požitek z vína. Svými praktickými rozměry je chladnička vhodná na volné postavení i vestavbu do kuchyňské jednotky. Design vinotéky je mimořádně elegantní: skleněné dvířka s ocelovým rámem umožňují pohled dovnitř, jehož obsah podtrhuje i vnitřní osvětlení: stylová bílá na podávání sektu, klidná modrá pro nerušené chvíle a moderní červená na párty. Na tiché skladování je vinotéka vybavena antivibračním systémem. Profesionální skladování vína pro milovníky vína a požitkáře: velkoobjemová chladící vinotéka Vinovilla Grande Duo od Klarsteinu nabízí stylové skladovací místo při ideální teplotě pro různé druhy vína a sektu - v kuchyni, barech nebo na akcích. Tvar lahví na víno ovlivňuje maximální objem a kapacitu vinotéky.

Parametry produktu Klarstein Vinovilla Grande Duo, velkoobjemová vinotéka, chladnička, 425l, 165 fl., 3barevné LED osvětlení

  • Název: Klarstein Vinovilla Grande Duo, velkoobjemová vinotéka, chladnička, 425l, 165 fl., 3barevné LED osvětlení
  • EAN: 4260509686556
  • Výrobce: Klarstein
  • Cena: 32399 Kč
Všechny produkty od výrobce
Klarstein Vinovilla Grande Duo

Klarstein Vinovilla Grande Duo, velkoobjemová vinotéka, chladnička, 425l, 165 fl., 3barevné LED osvětlení

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce