DURAMAXX Grizzly S

DURAMAXX Grizzly S, zelená, lovecká kamera, sledovací kamera, fotopast, časosběr kamera, 5 Mpx CMOS, IP54

Cena:
2599 Kč

DURAMAXX Grizzly S, zelená, lovecká kamera, sledovací kamera, fotopast, časosběr kamera, 5 Mpx CMOS, IP54 od originálního výrobce DURAMAXX - tento artikl nepropásněte v husté akci za 2599 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Zásilky nad 4990 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 4260486159357
Do obchodu

Popis produktu

DURAMAXX

V noci jsou všichni zloději skrytí - sledovací a lovecká kamera DURAMAXX Grizzly S však nikdy nespí a sleduje pozorně mrtvé úhly, zadní vstupy i zakryté oblasti. Pro sledovací kameru DURAMAXX Grizzly S nepředstavuje ztlumené světlo nebo tma žádný problém, protože obsahuje infračervený i pohybový senzor. Téměř neviditelný infračervený blesk zajišťuje dostatečnou viditelnost v absolutní tmě až do vzdálenosti 15 metrů. 5mexapixelová kamera vytváří fotografie s vysokým rozlišením a bohatým vykreslením detailů, které se ukládají na paměťovou kartu ve formátu JPG. Každého vetřelce tak zachytíte přímo in flagranti. Když Grizzly S použijete jako loveckou kameru, poznáte lépe daný revír divočiny a v ní žijící faunu - můžete tak zdokumentovat např. noční procházky srn, divočáků či lišek ve formě fotografií s vysokým rozlišením. Kompaktní konstrukce kamery DURAMAXX Grizzly S nabízí dokonalé maskování před vetřelci a divokou zvěří. V zásilce dodáváme popruh, kterým kameru jednoduše připevníte o stromy, krmítka, balkony nebo oblouky. Světlé vidění i v hluboké tmě: lovecké a sledovací kameře DURAMAXX Grizzly S neujde nic ani v té nejhlubší tmě. Dostupné barvy: zelená (10031474), černá (10031473).

Parametry produktu DURAMAXX Grizzly S, zelená, lovecká kamera, sledovací kamera, fotopast, časosběr kamera, 5 Mpx CMOS, IP54

  • Název: DURAMAXX Grizzly S, zelená, lovecká kamera, sledovací kamera, fotopast, časosběr kamera, 5 Mpx CMOS, IP54
  • EAN: 4260486159357
  • Výrobce: DURAMAXX
  • Cena: 2599 Kč
Všechny produkty od výrobce
DURAMAXX Grizzly S

DURAMAXX Grizzly S, zelená, lovecká kamera, sledovací kamera, fotopast, časosběr kamera, 5 Mpx CMOS, IP54

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce