Blumfeldt CosmicBeam Plus

Blumfeldt CosmicBeam Plus, infrazářič, infračervený ohřívač, 2400 W, IP24, dálkový ovladač, černá barva

Cena:
5399 Kč

Blumfeldt CosmicBeam Plus, infrazářič, infračervený ohřívač, 2400 W, IP24, dálkový ovladač, černá barva od značky Blumfeldt - tento hit seženete levně za 5399 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Zásilky nad 4990 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 4260509685801
Do obchodu

Popis produktu

Blumfeldt

Ve tmě se dobře mluví, zvláště když je příjemné teplo. Za pomoci infračerveného ohřívače Blumfeldt Cosmic Beam Plus se sedačky na terase, párty místnosti nebo garáže vyhřejí na příjemnou teplotu - bez rušivého červeného světla. Lehký zářič Blumfeldt Cosmic Beam Plus se jednoduše namontuje na stěnu nebo na strop. Nepřekáží tedy v cestě, přičemž s výkonem 2400 W vyzařuje rychle a efektivně dlouhovlnné infračervené světlo a okolí ponoří do příjemného tepla. Pomocí infračervené technologie se teplo cíleně směřuje na ozářené předměty a osoby, čili zbytečně neohřívá okolní vzduch. Takže ani studený vítr nemůže ovlivnit tepelný výkon. Díky použití dlouhovlnného infračerveného záření nevyzařuje ohřívač Cosmic Beam Plus žádné oslňující červené světlo. S praktickým dálkovým ovladačem se pohodlně zapne a vypne, aniž musel někdo vstát. Stejně slouží i pro nastavení okolní teploty v rozmezí od 5 do 45 ° C a časovače vypnutí. Naplánujte si večeře, zahradní slavnosti a garážové párty aniž vás omezovala venkovní teplota, protože infrazářič Cosmic Beam Plus vás příjemně ohřeje. Topné těleso s mimořádnou délkou 135 cm příjemně ohřeje celý slavnostní stůl. Stabilní konstrukce z hliníkové litiny s práškovým nástřikem je odolná vůči povětrnostním vlivům.Díky zajištění IP24 je přístroj nejlepší vyzbrojen pro venkovní použití. Dodávaný montážní materiál slouží na lehkou stropní nebo nástěnnou instalaci. Užívejte si oslavy do pozdní noci nebo romantické večery při víně a svíčkách na terase, zatímco na nebi září hvězdy. Díky terasové ohřívače Blumfeldt Cosmic Beam Plus vám až do závěru bude příjemně teplo. Vezměte prosím na vědomí, že přístroj nepracuje, když nastavená teplota je nižší než skutečná teplota (přístroj nechladí).

Parametry produktu Blumfeldt CosmicBeam Plus, infrazářič, infračervený ohřívač, 2400 W, IP24, dálkový ovladač, černá barva

  • Název: Blumfeldt CosmicBeam Plus, infrazářič, infračervený ohřívač, 2400 W, IP24, dálkový ovladač, černá barva
  • EAN: 4260509685801
  • Výrobce: Blumfeldt
  • Cena: 5399 Kč
Všechny produkty od výrobce
Blumfeldt CosmicBeam Plus

Blumfeldt CosmicBeam Plus, infrazářič, infračervený ohřívač, 2400 W, IP24, dálkový ovladač, černá barva

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce