Auna Elegance Bluetooth-NFC sluchátka

Auna Elegance Bluetooth-NFC sluchátka, aptX, nabíjecí baterie, handsfree, syntetická kůže, černá barva

Cena:
1899 Kč

Auna Elegance Bluetooth-NFC sluchátka, aptX, nabíjecí baterie, handsfree, syntetická kůže, černá barva s proslulou značkou Auna - tento artikl se na vás těší s unikátní slevou za 1899 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 4990 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 4260509681735
Do obchodu

Popis produktu

Auna

Inteligentní elegance pro Vaše uši! Auna Elegance jsou inteligentní sluchátka s bezdrátovou bluetooth 4.0 technologií, aktivním tlumením šumů a elegantním designem.Volnost pro hlavu: Auna Elegance bluetooth sluchátka se zcela upsali bezkabelovému navazování kontaktu s vhodnými audiovými zdroji jako např. smartphone, tablet nebo laptop. Kontakt navážou buď přes bluetooth 4.0 nebo jemným pohybem po NFC senzoru a streamují jednotlivé hudební skladby nebo celé knihovny. Spojení je přitom možné vytvořit přes multipairing až se dvěma zařízeními současně. Nejlepší zvukovou kvalitu přitom garantuje aptX podpora, požitek pro každého audiofila. Ovládání (přeskočení skladeb, play, pauza atd.) Probíhá zcela pohodlně přes tlačítka, které se nacházejí na vnější straně boltce. Další dodatkovou způsobilostí stereo sluchátek je zabudovaný telefonický management (přijetí hovoru, zrušení hovoru, opakování předvolby, atd.) - díky také dostupnému mikrofonu se z Auna Elegance stane přímo handsfree zařízení. Výkonná Li-iontová baterie umožňuje ničím nerušený požitek z hudby až po dobu 14 hodin nebo pohotovostní režim až 540 hodin. Na opětovné nabití stačí zařízení pouze spojit s USB portem - například na laptopu. Dodávaný jack audiový kabel umožňuje i obvyklé použití sluchátek jako na zařízeních bez bezdrátové možnosti propojení. Kromě techniky bodují bluetooth sluchátka Auna Elegance i svým designem: měkké vyztužení, které obklopuje uši s potahem ze syntetické kůže jako i nastavitelný, vyztužený řemínek na hlavu garantují nejen vysoký komfort při nošení ale dodávají sluchátkům i optickou eleganci nejlepší známky. Sklápěcí konstrukce umožňuje prostorově úsporný transport.

Parametry produktu Auna Elegance Bluetooth-NFC sluchátka, aptX, nabíjecí baterie, handsfree, syntetická kůže, černá barva

  • Název: Auna Elegance Bluetooth-NFC sluchátka, aptX, nabíjecí baterie, handsfree, syntetická kůže, černá barva
  • EAN: 4260509681735
  • Výrobce: Auna
  • Cena: 1899 Kč
Všechny produkty od výrobce
Auna Elegance Bluetooth-NFC sluchátka

Auna Elegance Bluetooth-NFC sluchátka, aptX, nabíjecí baterie, handsfree, syntetická kůže, černá barva

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce