Auna BS-03S-WHOA

Auna BS-03S-WHOA, stojany na reproduktor, hliník, sklo, MDF, kanál pro kabel, včetně hrotů, dubová dýha

Cena:
1899 Kč

Auna BS-03S-WHOA, stojany na reproduktor, hliník, sklo, MDF, kanál pro kabel, včetně hrotů, dubová dýha od kvalitní značky Auna - toto zboží si můžete opatřit v perfektní akci za 1899 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 4990 Kč a poštovné máte ZDARMA. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 4260435911876
Do obchodu

Popis produktu

Auna

Stojany na reproduktory Auna BS-03S-WHOA kombinují kvalitní materiály s elegantním designem a tradičními vlastnostmi produktu. Robustní čelní deska MDF s jasnou dubovou dýhou. S nosností 10 kg na kus a plochou 20 x 20 cm poskytují stojany na reproduktor stabilní základ dostupným reproduktorům. Umístění ve výšce cca 44 cm zvedne reproduktor na úroveň, při které se docílí optimálních akustických výsledků. Díky dodávaným hrotům lze dále optimalizovat zvukový obraz redukcí zbytečných vibrací a rezonancí. Kvalitní materiály stojanů na reproduktory Auna – tónované bezpečnostní sklo a hranatý středový sloupek z hliníku – výborně ladí s moderním zařízením. Pro posílení a udržení pořádku nabízí reproduktorové stojany možnost skrytého vedení kabelu přes integrovaný kabelový kanál s MDF krytem v dubovém designu. Vezměte prosím na vědomí, že stojany jsou dodávány jako montážní sada.

Parametry produktu Auna BS-03S-WHOA, stojany na reproduktor, hliník, sklo, MDF, kanál pro kabel, včetně hrotů, dubová dýha

  • Název: Auna BS-03S-WHOA, stojany na reproduktor, hliník, sklo, MDF, kanál pro kabel, včetně hrotů, dubová dýha
  • EAN: 4260435911876
  • Výrobce: Auna
  • Cena: 1899 Kč
Všechny produkty od výrobce
Auna BS-03S-WHOA

Auna BS-03S-WHOA, stojany na reproduktor, hliník, sklo, MDF, kanál pro kabel, včetně hrotů, dubová dýha

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce