Auna Areal Bar 355

Auna Areal Bar 355, soundbar, 80 W, BT, USB, HDMI, optické připojení, koaxiální připojení, AUX, titan

Cena:
2999 Kč

Auna Areal Bar 355, soundbar, 80 W, BT, USB, HDMI, optické připojení, koaxiální připojení, AUX, titan od firmy Auna - tento hit seženete za skvělou cenu 2999 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 4990 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 4060656106262
Do obchodu

Popis produktu

Auna

Sytý zvuk pro moderní domov: soundbar Auna Areal Bar 355 naplní Váš domov vysokou kvalitou zvuku a každý filmový večer promění na vzrušující multimediální zážitek. V srdci soundbaru je zabudovaný digitální zesilovač, který pohání čtyři vestavěné reproduktory, a tudíž vytváří výkon 80 W max. na ozvučení i středně velké obytné plochy. Pohled na zadní stranu odhaluje vysoký stupeň flexibility: kromě bluetooth rozhraní pro bezdrátové přehrávání hudby ze smartphonu, tabletu nebo notebooku je zařízení Areal Bar 355 vybavené MP3 USB portem s možností napájení připojených zařízení. Klasický 3,5mm AUX vstup připojuje do dění televizor, herní konzole, Blu-ray a DVD přehrávač. Možnosti připojení jsou navíc rozšířeny o koaxiální, optické i HDMI připojení. Soundbar Auna Areal Bar 355 má obrovskou výhodu ve srovnání s běžnými reproduktory a je obzvláště efektivní právě tam, kde je k dispozici omezený prostor. Běžně se umísťuje nenápadně pod televizor nebo se připojuje přímo na stěnu. Na zadní straně jsou dva montážní body pro snadné zavěšení. Ovládání zařízení Auna Areal Bar 355 je řízeno buď dodávaným dálkovým ovládáním, nebo pohodlně přes boční ovládací panel s lehce pohyblivými klopou.

Parametry produktu Auna Areal Bar 355, soundbar, 80 W, BT, USB, HDMI, optické připojení, koaxiální připojení, AUX, titan

  • Název: Auna Areal Bar 355, soundbar, 80 W, BT, USB, HDMI, optické připojení, koaxiální připojení, AUX, titan
  • EAN: 4060656106262
  • Výrobce: Auna
  • Cena: 2999 Kč
Všechny produkty od výrobce
Auna Areal Bar 355

Auna Areal Bar 355, soundbar, 80 W, BT, USB, HDMI, optické připojení, koaxiální připojení, AUX, titan

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce